Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

Ako niste primjetili jednu stvar, a mislim da niste, to je da nemamo niti jednog Sovjeta ni Židova u ekipi, što mi govori da u Januaru dolazi netko, a poznavajući romana, bit će rus, vjerovatno Dzagoev...usudio bih se kladiti u veći iznos da će ga dovesti...zovu ga Ruskim draguljem nogometa, a kad se nešto takvo rodi, Abra peca na to :D

Link to comment
Share on other sites

Ako niste primjetili jednu stvar, a mislim da niste, to je da nemamo niti jednog Sovjeta ni Židova u ekipi, što mi govori da u Januaru dolazi netko, a poznavajući romana, bit će rus, vjerovatno Dzagoev...usudio bih se kladiti u veći iznos da će ga dovesti...zovu ga Ruskim draguljem nogometa, a kad se nešto takvo rodi, Abra peca na to :D

On je prosle sezone imao tesku povredu i bio je odsutan 5-6 mjeseci, to ga je dosta poremetilo, da nije bilo te povrede on bi vjerovatno vec bio u Chelsea, a ovako je njegov dolazak upitan. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako mi jos jednom spomenete Modrica, prestacu da pisem na ovom forumu... Muka mi je vise od toga jbt...

Hocemol sad plakat...pfff : P :P Svako ima pravo iznjet svoje misljenje ako ti se ne svijda vozdra..:D

Link to comment
Share on other sites

Osobno ne bih volio igraÄa poput Neymara, više volim brazilski stil igre nego npr. argentinski, al većina brazilaca kad doÄ‘e u europu poÄne lumpovat i pit i sliÄno i pokvare se (adriano, ronaldinho, sammir..) a argentinci ostaju isti kao sto su bili i bore se za klub, prvi primjer je messi, kojemu slava nimalo nije udarila u glavu i ponasa se isto kao sa 16 godina..

Btw, ako se ikoga ima kupovat, volio bih - Keisuke Honda

da Chelsea kupi Hondu tvojoj sreći ne bi bilo kraja jel de?? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Slažem se za dovoÄ‘enje Dzagoev-a, izvrstan igraÄ i veoma nadaren, bas onakav kakav nama treba, još je mlad (21) ...

Po meni za januar bi bio odliÄan - Dzagoev, Gotze ..

Ali vjerujem da ćemo dovesti Piazon te Kevina de Bruyne-a. :D

Mario Gotze ------------------ 30.000.000e

Alan Dzagoev---------------- 12.000.000e

Ako si mislio da obojica dodju, preskupo je to, jer ce se i BVB i CSKA cenkati oko svojih zvezda, sigurno... A i kako ce talentovani igraci, koje vec imamo(ponajvise McEchran, Kakuta) dobiti sansu ako im samo gomilamo konkurenciju ? :blink:

Iz tog razloga, neplanskom i kupovinom "na kilo" je uguseno mnogo mladih talenata iz nasih mladjih kategorija. Poslednji primer je Fabio Borini, decko igra odlicno, a uprava ga je ispustila. Malo je falilo da tako bude i sa Sturidgeom, a vidis i sam kako covek razbija...

Ja bih januarski prelazni rok planirao prema formi tima, poziciji na tabeli, odlascima nekih igraca i ne daj Boze dugorocnih povreda. Nista unapred ne bih radio i kupovao, jer konkurencija jeste zdrava, ali ne kad je ima previse....

Link to comment
Share on other sites

Mario Gotze ------------------ 30.000.000e Alan Dzagoev---------------- 12.000.000e Ako si mislio da obojica dodju, preskupo je to, jer ce se i BVB i CSKA cenkati oko svojih zvezda, sigurno... A i kako ce talentovani igraci, koje vec imamo(ponajvise McEchran, Kakuta) dobiti sansu ako im samo gomilamo konkurenciju ? :blink: Iz tog razloga, neplanskom i kupovinom "na kilo" je uguseno mnogo mladih talenata iz nasih mladjih kategorija. Poslednji primer je Fabio Borini, decko igra odlicno, a uprava ga je ispustila. Malo je falilo da tako bude i sa Sturidgeom, a vidis i sam kako covek razbija... Ja bih januarski prelazni rok planirao prema formi tima, poziciji na tabeli, odlascima nekih igraca i ne daj Boze dugorocnih povreda. Nista unapred ne bih radio i kupovao, jer konkurencija jeste zdrava, ali ne kad je ima previse....

Lijepo reÄeno.

Link to comment
Share on other sites

Mario Gotze ------------------ 30.000.000e

Alan Dzagoev---------------- 12.000.000e

Ako si mislio da obojica dodju, preskupo je to, jer ce se i BVB i CSKA cenkati oko svojih zvezda, sigurno... A i kako ce talentovani igraci, koje vec imamo(ponajvise McEchran, Kakuta) dobiti sansu ako im samo gomilamo konkurenciju ? :blink:

Iz tog razloga, neplanskom i kupovinom "na kilo" je uguseno mnogo mladih talenata iz nasih mladjih kategorija. Poslednji primer je Fabio Borini, decko igra odlicno, a uprava ga je ispustila. Malo je falilo da tako bude i sa Sturidgeom, a vidis i sam kako covek razbija...

Ja bih januarski prelazni rok planirao prema formi tima, poziciji na tabeli, odlascima nekih igraca i ne daj Boze dugorocnih povreda. Nista unapred ne bih radio i kupovao, jer konkurencija jeste zdrava, ali ne kad je ima previse....

Borini ?

Pa šta je on odigrao do sad?

Da si rekao Di Santo ajde de ali Borrini nije napravio ništa vrijedno spomena barem ne još

Link to comment
Share on other sites

Borini ?

Pa šta je on odigrao do sad?

Da si rekao Di Santo ajde de ali Borrini nije napravio ništa vrijedno spomena barem ne još

Pa nije ništa specijalno napravio, ali eno igra u Romi gotovo svaku tekmu.

PS. Jedno je sigurno u Januaru, a to je da nam ne dolazi Pereira. Frajer potpisao novi ugovor sa Portom, što je naravno dobro, ponajviše Bertrandu.

Link to comment
Share on other sites

Borini ?

Pa šta je on odigrao do sad?

Da si rekao Di Santo ajde de ali Borrini nije napravio ništa vrijedno spomena barem ne još

Di Santa sam zaboravio... On je jos bolji primer, za moju pricu.

Roma radi ono sto je Celsi davno trebao... Daju Boriniju sansu, istrpece ga malo, i s obzirom na talenat kakav ima, bice od njega sasvim solidan napadac....

Kako god, nadam se da se uprava opametila, po tom pitanju ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa nije ništa specijalno napravio, ali eno igra u Romi gotovo svaku tekmu.

PS. Jedno je sigurno u Januaru, a to je da nam ne dolazi Pereira. Frajer potpisao novi ugovor sa Portom, što je naravno dobro, ponajviše Bertrandu.

209 minuta razlomljeno na 5 utakmica 0 golova nula asista 5 udaraca na gol od toga dva u okvir,pet faulova napravio,2 iznudio.

Ništa spektakularno

Di Santa sam zaboravio... On je jos bolji primer, za moju pricu.

Roma radi ono sto je Celsi davno trebao... Daju Boriniju sansu, istrpece ga malo, i s obzirom na talenat kakav ima, bice od njega sasvim solidan napadac....

Kako god, nadam se da se uprava opametila, po tom pitanju ;)

Ušao je par puta s klupe u 2009 no pokazao je ništa

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Zimski prelazni rok (01.01.-31.01.2023.)
  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...