Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

Ja smatram da ako izvisimo za Raphinhu te Dembelea, da necemo nikoga dovoditi, da u tom slucaju necemo prodati ni ziyecha niti Pulisica. 

Ne svidja mi se to, ali tako je, jer ne vidim neku dobru opciju osim njih.

Mozda stvarno Boehly hoce neku zvijezdu, pa nagovore Neymara ili Ronalda. I cudniji transferi su se desavali.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, njuso21 said:

Ja smatram da ako izvisimo za Raphinhu te Dembelea, da necemo nikoga dovoditi, da u tom slucaju necemo prodati ni ziyecha niti Pulisica. 

Ne svidja mi se to, ali tako je, jer ne vidim neku dobru opciju osim njih.

Mozda stvarno Boehly hoce neku zvijezdu, pa nagovore Neymara ili Ronalda. I cudniji transferi su se desavali.

Vjerovatno ce doci Sterling. Mislim da je bolji od obojice pomenutih.

Sto se tice Ronalda ili Neymara, marketinski je odlicno ali vjerujem da ni jedan istinski navijac Chelsea ali fudbala ne zeli ni jednog od njih dvojice.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bi volio da dodje Ronaldo, samo da kupim dres i onda sto se mene tice moze odmah ic 😂 Al mislim da od toga nema nista, u problemima smo tako da treba prvo probleme rijesit pa se onda bavit “luksuzom” kao sto su ronaldo i neymar. A ja sam za sterlinga 1/1 bilo bi to odlicno pojacanje.

Link to comment
Share on other sites

Ronaldo u bilo koje doba. Meni dosta da vidim da jedno takvo ime istrci na Stamfordu u nasem dresu.

Jedna od mojih najljepsih sjecanja na englesku premier ligu su kad smo se mi borili sa Unitedom za prvaka engleske i kad je Ronaldo igrao za United.

Koliko je od tad proslo jbt, klicko tad ucio slova. Nevjerovatno kako vrijeme leti.

Link to comment
Share on other sites

Nisam za Ronalda, u manjoj mjeri sam protiv nego što sam protiv Neymara, ali sve jedno nisam. Kod Lukakua nam je glavna zamjerka bila da ne igra pressing, Ronaldo ga također ne igra. Ok, ovaj će barem trapat (osim ako naše prokletstvo napadača i njemu ne okonča karijeru), i sjajan je u igri glavom tako da će imat ko koristit silne ubačaje naših bekova. Ono što je pitanje je hoće li ti golovi donijet više nego što ćemo izgubiti u ostalim aspektima igre s njim. Ne znam, skeptičan sam. 

A i nekako mi Ronaldo u Chelseu ne paše, nikad nismo imali takve zvijezde, a on je već pritom u zalazu. Amo rađe stvarati nove zvijezde i dovodit igrače u primeu...

Link to comment
Share on other sites

Niti sam ga gledao, također i ne znam koji će nam kurac još jedan veznjak kada se dvojica jako dobrih vraćaju sa posudbe. Opet neko sviranje kurcu.

 

Što se Ronalda tiče, ne znam šta da kažem, tu je negdje 50/50 ima dobrih stvari ima i loših, neka Tuchel odluči. Ako je to samo zbog marketinga i američkog preseravanja onda neka se jebu svi skupa

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Zimski prelazni rok (01.01.-31.01.2023.)
  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...