Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

da... preko njihove sluzbene stranice... uz shiping oko 102 dolara sam platio... samo sto je problem da me je dres dosao puno vise nego sto sam predvidjao... jer sam zaboravio da treba jos i carinu podmirit... :S a to me doslo jos dodatnih 306.06 kuna... :S lopovska drzava :D

tako da me je umjesto realnih i prihvatljivih 550 kuna dres zapravo kostao 850 kuna... ali nije mi zao... isplati se za chelsea dat tolku lovu... :D taman potrosio ono sto sam zaradio ovo ljeto... xD

Link to comment
Share on other sites

a istina... nisam uopce ocekivao da cu morat jos carinu placat a kamoli tolku... :S na dres od 550 kuna oni meni izbace 300 kuna carine... stvarno nisu normalni... ali jebiga... kad sam vec dao 550 kuna onda sam dao jos tih 300... :S inace da sam znao da ce bit tako bi ja zaposlio ebay...

Kolko je to u eurima??..:D

Link to comment
Share on other sites

Koju put ja nigdje nevidim da sam stavio a i da jesam sta ima veze kad ste otisli offtopic xD

Ne stvarno je glupo ima drugih topica namjenjenih za to (dresovi i oprema) nadam se da mi nezamjerite :) :D :P :D

Pisao si jos koji put, vidio sam negdje.. A vala mozes i ti pocet pisat o necemo, pa se vratimo na temu, ha ya..: D :P :D :P

Link to comment
Share on other sites

ajde da vas ja onda popratim u temu... posto ste sad svi zajedno u offtopicu... :P :D

mislim da chelsea-u podhitno treba jedan kreator igre... nesto tipa modric... jer vidi se da chelseu fali takav igrac... makar sumnjam i 95% sam siguran da chelsea nece ic ponovo u lov na modrica ali nadam se da ce se ipak odlucit za njega i da cemo ga gledat u dresu Blues-a...

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite koga bi Chelsea trebao dovesti u januaru ?

Mislim da Modrica necemo vise pokusavati dovesti , Po meni je jedan od boljih playmakera Marek Hamsik , mlad je a vec se dokazao u Palermu :)

Najvise bi me radovalo kad bi doveli Neymara on ce biti najbolji na svijetu a mislim da ce zavrsiti u Barceloni :/

E ja se nadam da će nastavit s Modrićem i da će ga dovesti,a Neymara ne bih volio vidit u plavom dresu zato što ga previše provlaÄe kroz medije.On je novi Pele ovo ono...mislim Neymar jest odliÄan ali bi ga to moglo uništit.Umislio se mali previše

Link to comment
Share on other sites

Osobno ne bih volio igraÄa poput Neymara, više volim brazilski stil igre nego npr. argentinski, al većina brazilaca kad doÄ‘e u europu poÄne lumpovat i pit i sliÄno i pokvare se (adriano, ronaldinho, sammir..) a argentinci ostaju isti kao sto su bili i bore se za klub, prvi primjer je messi, kojemu slava nimalo nije udarila u glavu i ponasa se isto kao sa 16 godina..

Btw, ako se ikoga ima kupovat, volio bih - Keisuke Honda

Link to comment
Share on other sites

Neko spomenu Hoilleta. I meni se sviÄ‘a kako igra, prodoran je, dosta dobar. TakoÄ‘er nije loš ni Albrighton iz Ville, pa Adam Johnson. Ima dosta krila u Engleskoj koja bi se mogla dovesti.

Od veznjaka, nemam pojma šta bi se moglo dovesti. Ništa dobro, a da je jeftino.

od veznjaka dzagoev i honda najbolji izbor :)

takoder ima par zanimljivih veznjaka koji ne kostaju puno:

Iker Munian (Bilbao)

M'vila (Rennes)

Eriksen (Ajax)

Link to comment
Share on other sites

od veznjaka dzagoev i honda najbolji izbor :)

takoder ima par zanimljivih veznjaka koji ne kostaju puno:

Iker Munian (Bilbao)

M'vila (Rennes)

Eriksen (Ajax)

Eriksen je bolji i vec i potencijal od Dzagoeva i Honde, M'Villa nam po mom misljenju nije potreban, jer imamo sasvim dovoljno zadnjih veznih, a Munian nije vezni igrac nego napadac koji po potrebi moze igrati i na krilu, ali bi nam i kao takav dobro dosao. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Zimski prelazni rok (01.01.-31.01.2023.)
  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...