Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

8 hours ago, soxx said:

Tako i pep radi. Bernardo zeli da ide, moze, kad neko plati dovoljno

 

A jedan od najjacih im igraca 

Tačnije Pep je pohvalio Bernarda i rekao je da bi on želio da isti ostane u ekipi. Što se tiče Gordona, jednostavno imamo većih problema, bolje nek uzmu onog malog Pattersona 

Link to comment
Share on other sites

Što se pojačanja tiče ja bih prvo da se definiše odbrana. Kada svi fizički budu spremni, kako će to izgledati ? Ako su Reece i Koulibaly sigurni, Silva igra kad može fizički, ko je lijevi stoper, da li je to Cucurella ili je on ipak LWB, da li se Chilly seli na klupu i zašto, mislim da nema potrebe za time.

Prvo definisati odbranu, budući da se Ruben dobro uklapa kao RWB moguće da može poslužiti kao opcija, zna momak fudbal jednostavno, gdje god da ga staviš može da odigra dobro, ne može biti klasa kao Reece ali može biti tu kada je ovome potreban odmor.

Link to comment
Share on other sites

Da se ja pitam uzeo bi odmah OSIMHEN,pa on je zvjer. Pravi veliku razliku na terenu, izmisljen za u chelsea, a i nije drogba uzalud rekao da je njegov fan i da zeli da ga vidi kod nas

Saint Maximin iako je jedan od kljucnih igraca u Newcastle, potreban nam je i te kako 

100puta sam rekao da sa HAVERTZ I PULISIC NECEMO STICI DALEKO. DOKAZALO SE I JUCE. Trebaju nam borci na terenu i realizatori a ne skakavci koji promashe svaku sansu. 

Link to comment
Share on other sites

Znači šta možemo očekivati do kraja? Fofana, Aubameyang, De Jong?, Gordon.

Mislim da ćemo do kraja dovesti Fofanu i Aubameyanga, za De Jonga nisam siguran, još uvijek mislim da ostaje, ali kada sagledaš situaciju, već su nam se povrijedila dva vezna igrača, a tek je prošlo drugo kolo. Kante sigurno na dva mjeseca out minimalno, Kova pojma nemam ni šta mu je, ne možemo se osloniti samo na Jorginha. Uzimajući sve to u obzir transfer De Jonga i ne izgleda toliko suludo. Ali kažem opet, mislim da od toga nema ništa.

Što se tiče Fofane, mislim da i on sam želi ovaj transfer, samo se nadam da naši mogu dogovoriti nešto ispod cijene one što je United dogovorio za Maguirea, jer ne treba momku taj teret najplačenijeg braniča na svijetu. Ali njegove usluge bi nam itekako dobro došle. Vidjet ćemo, ali mislim da će ovo biti gotov transfer ubrzo.

Aubameyang, iskreno ne znam šta da mislim, vjerujem da u njemu još ima korisnog igrača. Iskustvo je tu, dokazan u ligi, cijena ne znam ni koja je iskreno, vjerovatno nije velika. Ulazi i on u fine godine, tako da bi on bio neko privremeno rješenje sigurno, a nije da naši nisu to mogli riješiti odmah u startu dovođenjem Jesusa koji bi se samo tako uklopio. Stvarno ne znam zašto tu nismo ozbiljnije pristupili.

Gordon, nisam ga ni gledao da bi nešto ozbiljnije komentarisao. Vidim da je više negativnih komentara vezano za njega. Jel on dolazi kao zamjena Jamesu ili? Cijena je paprena. Ali izgleda da smo se skoro u potpunosti okrenuli engleskom tržištu, što mi se sviđa. Igrači su već naviknuti na ligu. I njemu ne bi trebalo puno da se prilagodi sigurno.

Sve u svemu, treba nam taj još jedan štoper obavezno i napadač neki, krilo bilo šta. Izgubio sam povjerenje u Havertza debelo.

Link to comment
Share on other sites

Dovest De Jonga i aubu iz barcelone i fofanu.

Aubu al po nekoj cijenu od 20 miliona, ne vise 

Da imamo tog napadaca, zabijao je öo engleskoj, zna tuchela, mozda dobije volju za trofejima.

 

 

De Jonga da imamo sirinu u vezi.

Kova i Kante ce redovno faliti.

Ostaje nam jorginho i gallagher, mozda rlc.

 

 

Prodat alonsa, emersona, barkleya, ziyecha i moze se rec da je dobro odredjen prijelazni rok. Stim da nevjerujem da cemo Dovest 3 igraca, i dva bi bila odlicno 

Mendy

Fofana Silva Koulibaly

James  Kova Kante chilwell

Havertz auba sterling

 

Zamjene

Golman kepa

Stoperi chaloba azpi

Bekovi  rlc, Cucurella

Veza dejong jorginho gallagher

Krila/ofanzivni vezni pulisic,mount, odoi

Napad broja

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, diablo_bih said:

Gordon je nepredvidljiv igrac, brz, sposoban sa loptom, ali valjda mladost, pa jos nije odlucan kada dodje do kraja.

Gordon je Mount broj 2, samo mlađi dvije godine. Sve karakteristike igre ima kao Mount, konstantno vrsi presing, moze puno trcati i zna se spetljati pred protivnickim golom pogresnim odlukama. Razlika je sto Mount sazrio, a ovaj mali ne znam hoce li pitanje je, mada je i Mount u posljednje vrijeme katastrofa sa pogresnim odlukama u zadnjoj trecini terena.

Ne vidim logiku da damo za Gordona 40-50 miliona, pitanje je gdje bi igrao na kojoj poziciji? 

Mislim da bi transfer taj imao smisla ako bi im prodali Batshuayia ili Barkleya i da doplatimo Evertonu jos 20-30 miliona.

Link to comment
Share on other sites

6 igrača za 2 pozicije na sredini je po meni puno, posebno ako 5 od njih 6 želi da igra u prvoj postavi. Ne može se istovremeno priželjkivati da Gallagher ima minutažu i prizivati još igrača na tim pozicijama. Ako dođe De Jong prestaje svaka potreba za Jorginhom u klubu. Igrači kao što su Matheus Nunes i Sergej Milinković-Savić nam ne bi donijeli ništa novo.

 

Gordon je lijevo krilo, može igrati i desno, ali prije svega lijevo jer je dešnjak. Ima talenta, ali ništa specijalno. Sigurno ne vrijedi 40-50 miliona koliko navodno nudimo. Odoi je kao višak, a ovaj bi nas kao pojačao. Te pare što nude za njega + Ziyech i mislim da je dovoljno da se dovede Anthony. Ajax voli vratiti "svog" igrača u klub.

 

Aubameyang je dao 11 golova u La Ligi za polusezonu, ali ga ja nikad ne bih doveo u svoj tim zbog posljednjih mjeseci u Arsenalu. Ne djeluje mi više kao ambiciozan čovjek, čak se i od reprezentacije oprostio.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, diablo_bih said:

Gordon je nepredvidljiv igrac, brz, sposoban sa loptom, ali valjda mladost, pa jos nije odlucan kada dodje do kraja.

Kako vidim Odoi ce vjerovatno na posudbu negdje, spominje se newcastle a gordon bi trebao biti kao novi odoi u klubu

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Zimski prelazni rok (01.01.-31.01.2023.)
  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...