Jump to content

Tenis


Wisey

Recommended Posts

Sad je ispao na ovom turniru u Dubaiju od Veselog, što je malo spustilo na zemlju njegovu fanbazu. Sa druge strane, taj kiks nije neočekivan jer se teško fokusirati nakon svega što je prošao.

apsolutno je problem i fokus, ali može se reći i da je Jiri ulovio neki zalet, neku formu nakon teškog perioda, i prometne itd..jer ipak je izbacio našeg Čilića i Aguta, a složit ćemo se da su obojica bili prilični favoriti naspram 123.igrača svijeta Veselog.

Uglavnom sve okolnosti zajedno u zbroju za rezultat eto imaju ispadanje Noleta, ali vjerujem da će već sljedeći turnir biti onaj pravi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sta je ovo niko da spomene Rafin 14ti RG i 22 Grand Slam? 

Za mene najveci ikad. Nazalost mislim da je ovo posljednji slam za njega, stopalo je nikad gore. Ako ovo bio oprostaj nije moglo na bolji nacin. 

 

Vamos Rafa 

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Bari said:

Sta je ovo niko da spomene Rafin 14ti RG i 22 Grand Slam? 

Za mene najveci ikad. Nazalost mislim da je ovo posljednji slam za njega, stopalo je nikad gore. Ako ovo bio oprostaj nije moglo na bolji nacin. 

 

Vamos Rafa 

 

To je tvoj zadatak, nismo htjeli bez tebe

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 7/7/2022 at 10:53 PM, Bari said:

Jedino Srbi i Nololjupci misle da covjek lazira ozljede. 

Steta, imao je sanse uzeti i 3 GS ove godine, tinjala je nada za zlatni slam. Nema veze, oporavi se majstore i brzo nam se vrati. 

 

Vratilo se Noletu za Australiju. Ove god na Wimbledonu nije imao nekog jaceg protivnika, a tome je doprineo nadal ovom povredom. Realno nije zasluzio zlatni slem u trenucima kad djokovic ne moze da igra dva grend slema

Link to comment
Share on other sites

To što sam srbin ne znači da ne volim Rafu, draži mi je od Federrera i Murraya (iz onog vremena kada su oni bili top 4 i kada sam više počeo pratiti tenis) ali istina je da sigurno nekih 10ak godina unazad se prožima priča o povredama i lošim koljenima ha-hu, znam da je bio samo jedan duzi period gdje ga nikako nije bilo ali pored toga kad god se pojavio uvijek je bio više nego spreman tako da mi je nerealno da ta slaba koljena od prije 10 godina ovako lete i kidaju na terenu.

 

Opet isto tako je nerealno da će kako stvari stoje Fedex ostati "tek" treći po broju GSova dok će ova dvojica voditi neku mrtvu trku. Naravno da ću u borbi između njih dvojice podržavati Novaka, što mi je sasvim normalno. Zamisli da momak sa naših prostora bude GOAT jednog sporta kao što je Jordan u basketu ili Pele, Rona, Messi (baš se ne možeš za jednog odlučiti) u fudbalu, mislim da je to baš velika stvar 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, reLo said:

Tenis propao, Đoković i Nadal će se još 10 godina ganjati po Grand slemovima za titule. Niko od ove omladine im nije ni do koljena.

Ne pratis tenis. Pojavio se Alkaraz tako a mogao bi i Sinner, ali uglavnom tu je sad Alkaraz sa 18 god zbog kojeg ovi vise nece moci da dominiraju

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Koja emocija covjeke. Veliki rivali jos veci prijatelji. Pisali su pojedini da je njihovo prijateljstvo lazno, da glume medjutim emocije su nesto se ne moze odglumiti. Dovidjenja maestro, dovidjenja gospodine tenis. Bila je privilegija i cast uzivati u njihovim mecevima. 

Kad se oproste (a brzo ce) Nole i Rafa tenis ce spasti na niske grane, nesto kao rukomet sto je propao. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...